Projekty, které dělají svět lepším.
Zasaď si svůj FABA token!
Příležitost stát se součástí nového investičního směru. FABA podporuje společnosti s pozitivním dopadem na naše životní prostředí, foodtech, biotech, vzdělávání, AI...

Porfolio společností
Seed / VC/ Private Equity
NAPOLEON HR-4F
Koncept reaktoru IV. generácie - výroba vodíku
CEO: Ing. Branislav Hatala, Ph.D.
NAPOLEON HR-4F představuje nový koncept plynem chlazeného rýchleho reaktoru IV. generácie s hlavním cílem, výrobou vodíku.

CEO společnosti pan Hatala má dlouholetelé skušenosti v oblasti jaderné bezpečnosti. Je odborníkem na design koncepty, bezpečnostní termohydraulické analýzy, termomechanické chování jaderného paliva. Vedl různé projekty pro slovenské jaderné elektrárny, zúčastnil se několika výzkumních EU projektů.

Více
whalecup
Biodegradabilní obalový materiál
CEO: Ing. Anastasia Malysheva
Společnost whalecup je nový startup zaměřený na vývoj biodegradabilních a ekologických obalových materiálů pro potraviny.

CEO společnosti slečna Anastasia Malysheva má praktické dovednosti a zkušenosti v oblasti biopaliv, konvenčních paliv, organických technologií a environmentální chemie.

Více


AGORA Pharmaceuticals
Vývoj léku proti Alzheimerově chorobě
Partner: prof. MUDr. Jakub Hort, Ph.D.
AGORA Pharmaceuticals s.r.o. je biotechnologická společnost, založena v červenci roku 2015, zaměřená na vývoj nových léků proti neurodegenerativním onemocněním, zejména Alzheimerově chorobě.

Parnerem společnosti pan Hort je profesorem neurologie s 25 letými klinickými a vědeckými zkušenostmi s poruchami mozku se zaměřením na Alzheimerovu chorobu. Publikoval více než 150 vědeckých článků, organizoval a specializoval kliniku pro studium stárnutí mozku v České republice.

Více
AlzheimerCoin Foundation
Prevence proti Alzheimerově chorobě
CEO: MUDr. Jan Pavlík, MBA
AlzheimerChain je první globální aplikace se zacílením na prevenci proti Alzheimerově chorobě. Aplikace bude zaměřená na screeningové testy, verbální testy, dotazníky, umělou inteligenci hlavně při hodnocení MRI, fyzickou aktivitu a kognitivní trénink. Pro nahrávání a ukládání dat bude použita technologie Blockchain.

CEO společnosti Jan Pavlík má více než 20 let zkušeností ve farmaceutickém průmyslu se zaměřením především na onkologii, neurologii (demenci, mrtvici a roztroušenou sklerózu) a oblast vzácných onemocnění.

Více


My Father's Hair
Bio vlasová tinktura s extraktem kopřivy
CEO: Ing. Júlia Zajacová
My Father's Hair s.r.o. vznikla v červnu roku 2018, poté co jse slečna Zajacová společně s rodinou shodli podělit o rodinnej poklad se světem. Skoro každý druhý človek se potýka s problémem vypadávaní vlasů. Bio vlasová tinktura My Father's Hair s extraktem kopřivy je čistě přírodní produkt, který dodá vlasům potřebný "boost" a tím znovu nastartuje jejich růst.

Více
FABA VENTURES
CEO: Robert Flocius
Pan Flocius má dlouholeté zkušenosti ve všech aspektech ve sféře equity investment. Bývalý akcionář a spoluzakladatel společnosti UB Networks Benelux NV - americká společnost v oblasti datových komunikací, která byla prvním světovým partnerem systémů Cisco Inc., později prodána společnosti Newbridge za 260 milionů dolarů. Pracoval jako senior advisor pro Madge Networks (nejrychleji rostoucí britská společnost v roce 1996). Specializuje se na M & A, Equity, IPO, strukturované finance a poradenství.
Jsme spolutvořitelé lidského potenciálu
Podporujeme projekty a týmy lidí s globálně pozitivní ambicí ovlivnit svět. Rozumíme lidem, kteří jsou za horizontem běžného lidského chápání.
Vyplňte formulář o Vás
a o projektu
Výběr (Registrace)
Sázení
V případě zájmu Vás
pozveme na prezentaci (Pitch)
Péče
Bavíme se o konkrétních krocích spolupráce a poznáváme se.
Růst/Sklizeň
Postup spolupráce
Vytvoření úspěšného prostředí,
doplnění týmu a financování
FABA LTD.
+ 44 (0) 208 638 7628
hello@fabainvest.com
Nwms Center 31 Southampton Row,
Office 3.11, 3rd Floor, London, England,
WC1B 5HJ

© All Right Reserved. FABA LTD.
hello@fabainvest.com