1. Jakým způsobem můžu získat Faba token?
Je potřeba uskutečnit registrační proces na stránkách vc.fabainvest.com, vybrat počet tokenu a provést platbu jedním z uvedených způsobu.
2. Proč si myslíte že Váš tým může uspět?
Faba spolupracuje s mentory, kteří mají reálnou zkušenost v oblasti podnikaní nebo korporátního působení na manažerských pozicích. Dále spolupracujeme s investory, kteří mají zkušenosti s nákupem a prodejem obchodních podílu společností. Spolupracujeme také s VC společnostmi a inkubátorami, které mají dlouhodobé zkušenosti s rizikových kapitálem. Tito naší partneři nám zasílají nabídky startupů, které jsou připraveni k financování.
3. Proč by se měli investoři rozhodnout investovat do Faba tokenu?
Za Faba tokenem stojí reálna VC společnost se zajímavým portfoliem projektů, které kromě finančního zisku mají pozitivní dopad na naše okolí. Držitel získá Faba token s právem na dividendu se zajímavou návratností z investice (ROI) a s vysokým růstem valuačního potenciálu.
4. Jaký je Váš další krok po získaní prostředků z ICO?
Dalším cílem bude zalistování Faba tokenu na burze. Finanční prostředky budeme investovat do zajímavých segmentu (IT technologie, medicína, vzdělání, cestování), následně budeme exitovat získané obchodné podíly na základe předem domluvené exitové strategie.
5. Na jakých marketech hledáte startupy?
Naše projekty hledáme v USA, České Republice a Indii. Indie je rychle rostoucí market, Spojené státy představují vysoce valuační prostředí a Česká Republika je velice vyspělá země pro nové technologie.
6. Do jak velkých společností investujete?
Investujeme do myšlenky – nápadu na papíře (Seed) se základním týmem, který má vysoce hodnotný potenciál růstu (patentové, vysoce inovativní řešení atd.…).
Dále investujeme do společností, které už mají ověřenou koncepci, obchodní model a počáteční příjmy, směrem ke stabilizaci na domácím trhu a expanzi na globální úrovni.
7. Budete realizovat další investiční kola pro podporu startupů?
Po prvním investičním kole a exitové strategie bude část získaných finančních prostředků, po vyplacení dividend Faba tokenu zpět alokován do dalšího rozvoje zajímavých projektů.
8. Jakým způsobem bude vyplacena dividenda tokenů?
Na základě získaných finančních prostředků z prodeje obchodních podílů společností, bude procentuálně rozdělen zisk a vyplácen držitelům Faba tokenu formou ETH kryptoměny do ETH peněženky.
9. Jak funguje rizikový kapitál u startupů?
Faba bude investovat do 150 startupů z kterých 15-24 bude reprezentovat 10-30 krát násobek návratnosti původní investice, 1 ze 100 projektů se dostává na valuaci $ 1B (unicorn/magic bean).

© All Right Reserved. FABA LTD.
hello@fabainvest.com