Фаба токены растут очень быстро! Инновационная блокчейн технология, которая изменит облик венчурного инвестирования.
Станьте участником нового мощного инвестиционного движения. Фаба объединяет крипто-сообщество и традиционный венчурный капитал.
We at FABA change the world for the better
Grow your Venture Capital Token!
Faba supports companies with positive impact in areas of environment, foodtech, biotech, education, AI...
Porfólio společností
Seed / VC/ Private Equity
NAPOLEON HR-4F
Koncept reaktoru IV. generácie - výroba vodíku
CEO: Ing. Branislav Hatala, Ph.D.
NAPOLEON HR-4F představuje nový koncept plynem chlazeného rýchleho reaktoru IV. generácie s hlavním cílem, výrobou vodíku.

CEO společnosti pan Hatala má dlouholetelé skušenosti v oblasti jaderné bezpečnosti. Je odborníkem na design koncepty, bezpečnostní termohydraulické analýzy, termomechanické chování jaderného paliva. Vedl různé projekty pro slovenské jaderné elektrárny, zúčastnil se několika výzkumních EU projektů.

Více
whalecup
Biodegradabilní obalový materiál
CEO: Ing. Anastasia Malysheva
Společnost whalecup je nový startup zaměřený na vývoj biodegradabilních a ekologických obalových materiálů pro potraviny.

CEO společnosti slečna Anastasia Malysheva má praktické dovednosti a zkušenosti v oblasti biopaliv, konvenčních paliv, organických technologií a environmentální chemie.

Více


AGORA Pharmaceuticals
Vývoj léku proti Alzheimerově chorobě
CEO: prof. MUDr. Jakub Hort, Ph.D.
AGORA Pharmaceutical je biotechnologická společnost, založena v červenci roku 2015, zaměřená na vývoj nových léků proti neurodegenerativním onemocněním, zejména Alzheimerově chorobě.

CEO společnosti pan Hort je profesorem neurologie s 25 letými klinickými a vědeckými zkušenostmi s poruchami mozku se zaměřením na Alzheimerovu chorobu. Publikoval více než 150 vědeckých článků, organizoval a specializoval kliniku pro studium stárnutí mozku v České republice.

Více
AlzheimerCoin Foundation
Prevence proti Alzheimerově chorobě
CEO: MUDr. Jan Pavlík, MBA
AlzheimerCoin je první globální utilitný token, který financuje vědu, odměňuje lidi za screening, sdílení dat a zdravý životní styl s hlavním cílem zabránit Alzheimerově chorobě a dalším příčinám demence.

CEO společnosti Jan Pavlík má více než 20 let zkušeností ve farmaceutickém průmyslu se zaměřením především na onkologii, neurologii (demenci, mrtvici a roztroušenou sklerózu) a oblast vzácných onemocnění.

Více


My Father's Hair
Bio vlasová tinktura s extraktem kopřivy
CEO: Ing. Julia Zajacova
My Father's Hair s.r.o. vznikla v červnu roku 2018, poté co jse slečna Zajacová společně s rodinou shodli podělit o rodinnej poklad se světem. Skoro každý druhý človek se potýka s problémem vypadávaní vlasů. Bio vlasová tinktura My Father's Hair s extraktem kopřivy je čistě přírodní produkt, který dodá vlasům potřebný "boost" a tím znovu nastartuje jejich růst.

Více
Мы меняем сегодняшний день
Технологические платформы в скором времени заменят индустриальные. Фаба помогает стать этому реальностью, являясь неотъемлемой частью происходящего
IT, ИИ, Блокчейн
Роботизированные технологии
Медицина, Экосистема
Изобретения и инновации
Portfólio
Заполните формуляр о вас
и вашем проекте
Отбор (Регистрация)
Посев
В случае интереса, мы пригласим вас на личную встречу
Забота
Обговорим конкретные шаги нашего дальнейшего сотрудничества
Рост
Как проходит сотрудничество?
Создание плодотворной почвы для вашего проекта
FABA LTD.
Nwms Center 31 Southampton Row,
Office 3.11, 3rd Floor, London, England,
WC1B 5HJ

© All Right Reserved. FABA LTD.
hello@fabainvest.com